OŠ Gornja Vežica Rijeka – uručeni pokloni za dječje crteže “Što radi programer?”

U četvrtak 3. listopada 2024. godine u OŠ Gornja Vežici u Rijeci ravnateljica Ana Šerer Hajdinić, dipl. uč. i nastavnici Aleksandra Tonković, mag. educ. inf. i Diego Tich, prof. mat. i inf. ugostili su prof. dr. sc. Marinu Čičin Šain, Tihanu Welle, dipl. oec. i izv. prof. dr. sc. Snježanu Babić. Tom prigodom članice našeg Društva kibernetičara uručile su Biltene za učenike i plakat za školu, poklone za sudjelovanje na našem natječaju za najbolji crtež “Što radi programer?”. Predstavile su metodu Mema za rano učenje programiranja izvorne autorice prof. dr. sc. Marine Čičin-Šain, pozvale su nastavnike za sudjelovanje na sekciji Računala u obrazovanju međunarodne konferencije MIPRO 2025 te je dogovorena buduća suradnja.

Zahvaljujemo se svima u OŠ Gornja Vežica na srdačnoj dobrodošlici, a posebno hvala učenicima koji su izradili zanimljive crteže te se veselimo nastavku suradnje! 🙂