30. prosinca 2020.

Bilteni Udruge

• Stalna djelatnost Društva kibernetičara je popunjavanje novim materijalom Biltena poznatog kao CYBERNETICA 2000. Uz razne novosti iz svijeta informatike i kibernetike vrši se opisivanje događaja iz višegodišnje prakse u radu s računalima. Stoga, to kao zadatak provode članovi Društva i suradnici.
  • Kako je 2007. bila 40-godišnjica osnivanja društva  te smo godine izdali  i tiskani bilten u cijelosti posvećen prof. dr. Pavlu Dragojloviću, koji je osnivač društva, ali nažalost nije dočekao 40-godišnjicu, jer je preminuo u proljeće 2006.
  • Bilten  „Financijsko modeliranje u Excelu“, objavljeno je pod kraj 2009.
  • 2010. iz tiska izlazi nova brošura Cybernetica na temu “Vba nad Excelom” prof. dr. sc. Marine Čičin-Šain i prof.dr.sc. Slavka Vukmirović
  • 2014. tiskan je priručnik za učiteljice i učitelje “Početnica Mema” (proširena verzija provg priručnika) – prof.dr.sc. Marine Čičin-Šain i Snježane Babić, prof.