OŠ Ivanke Trohar Fužine – uručeni pokloni za učenike i školu

Jasna Štimac ravnateljica OŠ Ivanke Troha u Fužinama, u utorak 8. listopada 2024. godine, ugostila je članice našeg Društva koje su joj uručile poklone Biltene za učenike i plakat za školu za sudjelovanje na našem natječaju za najbolji crtež “Što radi programer?”. Od ravnateljice i prisutnih nastavnika doznali smo o povijesnim crticama, o osnovačici škole Ivanki Trohar i drugim aktivnostima škole, a prof. dr. sc. Marina Čičin Šain nas je uvela u svijet prvih koraka programiranja recitiranjem stihova njene nove motivacijske pjesmice “Čemu služi Mema?”.

Članice našeg Društva Marina Čičin Šain, Tihana Welle i Snježana Babić pozvale su nastavnike za sudjelovanje na sekciji Računala u obrazovanju međunarodne konferencije MIPRO 2025. te je dogovorena buduća suradnja.

Zahvaljujemo se ravnateljici, nastavnicima na srdačnoj dobrodošlici te teti kuharici na izvrsnom doručku!

Posebno hvala učenicima koji su izradili zanimljive crteže!!! 🙂

A posebno hvala i učiteljici Tamari Injić koja je bila mentorica učenicima koji su sudjelovali na našem natječaju, bez čije motivacije ne bi bilo ovog događaja!

Veselimo se nastavku suradnje! 🙂