Održan webinar “CybeMEMA” :-): Primjena metode MEMA u drugom, trećem i četvrtom razredu

U ponedjeljak 27. 11. 2023. godine s početkom u 18.00 sati održan je webinar na temu “CybeMEMA: Primjena metode MEMA u drugom, trećem i četvrtom razredu”. Predavanje su održale članice našeg Društva, izvorna autorica metode MEMA prof. dr. sc. Marina Čičin-Šain i suradnica izv. prof. dr. sc. Snježana Babić. Sudionici su bili učiteljice razredne nastave i nastavnici informatike iz Prve osnovne škole Čakovec i OŠ Gornja Vežica te članice našeg Društva Tihana Welle i Lena Raucher. Posebno je važno istaknuti da učiteljica Danijela Topličanec iz Prve osnovne škole iz Čakovca već koristi metodu Mema sa svojim učenicima te nas je ovom prilikom posebno obradovalo vidjeti više igrački Mema koje su izradili njeni učenici (pogledajte u pozadini na slici :-)) i čuti njeno iskustvo o primjeni metode Mema tijekom nastave. Dogovorene su individualne konzultacije po potrebi za daljnju primjenu ove metode u nastavi. Kreirana je i WhatsApp grupa.

Hvala sudionicima za aktivno sudjelovanje!

Srdačan pozdrav svima … do sljedećeg uživo i/ili virtualnog druženja …