Tajnici i članici našeg Društva Tihani Welle dodijeljena je Godišnja nagrada ZTK Rijeka za 2019. godinu

Odlukom Upravnog odbora Zajednice tehničke kulture Rijeka dodijeljena je Godišnja nagrada tajnici i članici našeg Društva kibernetičara Tihani Welle za doprinos razvitku i promociji tehničke kulture iz područja Mikroelektrotehnike, robotike i informatike za 2019. godinu. Svečana podjela nagrada i priznanja održana je u zgradi Pomorskog i povijesnog muzeja Hrvatskog primorja kada je otvorena i izložba “Mjerni instrumenti tvornice Iskra”.
Ponosni smo na dodijeljenu nagradu članici našeg Društva te od srca čestitamo našoj Tihani Welle uz želju za još puno uspješnih godina rada i doprinosa razvitku Društva.
Veselimo se budućem zajedničkom radu i druženju!