Poziv učiteljima, nastavnicima i drugim obrazovnim djelatnicima na 45. jubilarni međunarodni ICT skup MIPRO 2022

Poštovani učitelji, nastavnici i drugi obrazovni djelatnici,

otvorene su prijave za sudjelovanje na 45. jubilarnom međunarodnom ICT skupu MIPRO 2022 koji će se održati od 23. do 27. svibnja 2022. godine u Opatiji, uz tehničko kosponzorstvo IEEE-a.

Na ovom skupu možete sudjelovati aktivno (putem svojih stručnih i znanstvenih radova) i/ili pasivno (kao slušatelji).

U okviru MIPRO 2022 održava se savjetovanje Računala u obrazovanju (CE) koje možete pronaći i na stranicama AZOO – Stručni skupovi (poveznica: http://ettaedu.azoo.hr/Default.aspx; voditeljica: viša savjetnica za informatiku i računalstvo Nadica Kunštek, prof.)

Svoje sudjelovanje na skup Računala u obrazovanju (CE) prijavljujete putem ETTAEDU AZOO gdje možete preuzeti svoje potvrde.

Dodatno, svi autori stručnih i znanstvenih članaka dobivaju i MIPRO potvrdu.

Sva Vaša pitanja uputite na naš e-mail: drustvokiberneticararijeka@gmail.com

Veselimo se Vašem dolasku!

Srdačan pozdrav svima,

Društvo kibernetičara Rijeka