Održano pozvano predavanje na Odsjeku za talijanistiku na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci

U ponedjeljak 20. veljače 2023. godine na Odsjeku za talijanistiku na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci,  prof. dr. sc. Marina Čičin-Šain održala je pozvano predavanje II metodo MEMA per insegnare la programmazione ai bambini na talijanskom jeziku u okviru seminara pod nazivom Corso diaggiornamento L’italianistica contemporanea: lingua, comunicazione e cultura italianau na kojem sudionici su bili odgojitelji i učitelji razredne nastave iz talijanskih vrtića i škola Primorsko-goranske i Istarske županije. Tijekom predavanja, sudionici su aktivno sudjelovali u rješavanju zadataka pomoću metode Mema te na kraju pokazali su interes za daljnju suradnju.

Hvala svima koji su sudjelovali u organizaciji ovog predavanja!