Uručen poklon učenicima OŠ Gornja Vežica i dogovorena buduća suradnja

U petak 15. rujna 2023. godine u OŠ Gornjoj Vežici u Rijeci ravnateljica Bojana Matešin, prof. i profesorica informatike Aleksandra Tonković, prof.  ugostile su prof. dr. sc. Marinu Čičin-Šain, tajnicu Tihanu Welle, dipl. oec. i  izv. prof. dr. sc. Snježanu Babić. Tom prigodom članice našeg Društva kibernetičara uručile su poklon za učenike OŠ Gornja Vežica za sudjelovanje na našem natječaju za najbolji crtež “Računalo budućnosti”, predstavile su metodu Mema za rano učenje programiranja izvorne autorice prof. dr. sc. Marine Čičin-Šain, pozvale su nastavnike za sudjelovanje na sekciji Računala u obrazovanju međunarodne konferencije MIPRO 2024 te je dogovorena buduća suradnja.

Zahvaljujemo se svima u OŠ Gornja Vežica na srdačnoj dobrodošlici, a posebno hvala učenicima koji su napravili ovu našu zajedničku fotografiju. 🙂