Čitatelji Novog lista (tjednik) saznali o Društvu kibernetičara Rijeka i projektu Mema

U tjedniku Novi list od 19. veljače 2024. godine novinarka Ingrid Šestan Kučić objavila je članak na temu Društvo kibernetičara Rijeka u prestižnom europskom projektu. Igračka Mema već četiri desetljeća uči djecu programirati. Tako je šira javnost mogla saznati o povijesti, misiji, viziji Društva kibernetičara Rijeka, aktivnostima projekata Društva koje financira Grad Rijeka i Primorsko-goranska županija, kao i o Erasmus+ projektu CybeMEMA – Cybernetics in Early Childhood Education – MEMA as a Teaching Method (2022-1-PL01-KA220-SCH-000096129).
Članak možete pročitati na poveznici: Društvo kibernetičara Rijeka u prestižnom europskom projektu. Igračka Mema već četiri desetljeća uči djecu programirati.
Hvala novinarki Ingrid Šestan Kučić i redakciji Novog lista za objavu članka i radujemo se nastavku suradnje.