Suradnja OŠ Pećine, Društva kibernetičara i MIPRO-a

U petak 9. rujna 2022. posjetili smo OŠ Pećine te predstavili aktivnosti našeg Društva i udruge MIPRO. Ravnateljica škole Jasna Vukonić-Žunič, mag. prim. educ. iznijela je prijedloge za realizaciju buduće suradnje. Na sastanku bila je prisutna Divna Bjelanović, dipl. učiteljica razredne nastave s kojom smo dogovorili izradu Kurikuluma za primjenu metode Mema u razrednoj nastavi. Posljednjih nekoliko godina učiteljica Divna Bjelanović svoje učenike poučava matematiku kroz igru pomoću metode Mema izvorne autorice prof. dr. sc. Marine Čičin-Šain.

A na kraju susreta, naši domaćini razveselili su nas poklonima koje su izradili sa svojim učenicima. Dobili smo broševe s ribicama, koje možete vidjeti na priloženoj slici. 🙂

Hvala svima! Posebno hvala ravnateljici škole Jasni Vukonić-Žunič i učiteljici Divni Bjelanović!

Veselimo se našoj budućoj suradnji!