Održana izborna Skupština Društva kibernetičara

Prošireno radno predsjedništvo, sastalo se 11. studenoga 2022. u 11:00 sati i utvrdilo Dnevni red izborne Skupštine, koja se održala u online  okruženju podrškom Google Meet-a.  Predsjednica naše udruge prof. dr. sc. Marina Čičin-Šain pozdravila je sve prisutne te je potom iznijela pregled onih aktivnosti udruge koje su odrađene u prethodnom razdoblju, kao i one koje su u fazi realizacije. Zatim su provedeni kandidacijski i izborni postupci u tijela Društva kibernetičara Rijeka. Izabran je novi Izvršni odbor: predsjednica doc. dr. sc. Snježana Babić, dopredsjednica prof. dr. sc. Marina Čičin-Šain i tajnica Tihana Welle te članovi: doc. dr. sc. Jasminka Mezak i izv. prof. dr. sc. Božidar Kovačić te Nadzorni odbor: Rifat Ramčić, prof., prof. dr. sc. Mile Pavlić i prof. dr. sc. Patrizia Poščić.

Naša tajnica Tihana Welle pripremila je financijsko izvješće o kojem je izvjestila sve članove naše Udruge. Potom je Snježana Babić iznijela sljedeći prijedlog plana rada Društva kibernetičara Rijeka za buduće razdoblje:

  1. Povećati broj članova udruge.
  2. Nastaviti s kontinuiranim objavama vijesti o aktivnostima udruge na mrežnim stranicama Društva kibernetičara Rijeka za članove udruge i javnost.
  3. Nastaviti s održavanjem web stranica udruge.
  4. Nastaviti s aktivnostima EU projekta vezanog uz rano učenje programiranja pomoću metode Mema izvorne autorice prof. dr. sc. Marine Čičin-Šain.
  5. Nastaviti s animacijom nastavnika PGŽ-e za sudjelovanje na MIPRO-u.
  6. Izdavačka djelatnost: nastaviti s izdavanjem Biltena CYBERNETICA.
  7. Definirati Dan Društva kibernetičara Rijeka te obilježiti aktivnostima u znak sjećanja na osnivača pok. prof. dr. sc. Pavle Dragojlovića.
  8. Organizirati stručne i znanstvene skupove.
  9. Vršiti promociju udruge radi prepoznatljivosti u zajednici.

Na ovom sastanku definiran je datum obilježavanja Dana Društva kibernetičara Rijeka: 1. veljače 2023.

Prof. dr. sc. Marina Čičin-Šain zahvalila je svim prisutnima i ostalima za doprinose našoj udruzi te završila sastanak u 12:00 sati.

Od srca čestitamo svima na izboru u tijela društva kibernetičara Rijeka te im želimo puno uspjeha u daljnjem radu !!!