Pozvano predavanje u Osnovnoj školi Kraljevica

U srijedu 26. travnja 2023. godine održano je pozvano predavanje na temu “Programiranje i matematika kroz igru” za učiteljice razredne nastave Osnovne škole Kraljevica na poziv ravnatelja Osnovne škole Kraljevica Davora Juriše, prof.

Tom prilikom tajnica naše Udruge Tihana Welle, dipl. oec. informirala i animirala je sudionice radionice za sudjelovanje na međunarodnoj konferenciji MIPRO 2023 koja se održava od 22. – 26. svibnja 2023. u Grand hotel Adriatic u Opatiji.

Predavanje su održale članice Društva prof. dr. sc. Marina Čičin- Šain i doc. dr. sc. Snježana Babić. Sudionice radionice su iskazale interes za korištenjem metode Mema u njihovoj nastavi te je dogovorena buduća suradnja.

Hvala ravnatelju Osnovne škole Kraljevica Davoru Juriši, prof. za poziv i organizaciju našeg predavanja. Posebno hvala svim učiteljicima razredne nastave za aktivno sudjelovanje našem predavanju i iskazani interes za buduću suradnju.

Veselimo se nastavku naše suradnje!