Dogovorena buduća suradnja sa školom OŠ Turnić i uručen poklon učenicima

U srijedu 24. travnja 2024. godine u OŠ Turnić ravnateljica Jasna Sandalj, prof. i profesorica informatike Josipa Andrušić, prof.  ugostile su prof. dr. sc. Marinu Čičin-Šain, tajnicu Tihanu Welle, dipl. oec. i  izv. prof. dr. sc. Snježanu Babić. Tom prigodom članice našeg Društva kibernetičara uručile su poklon za učenike OŠ Turnić za sudjelovanje na našem natječaju za najbolji crtež “Računalo budućnosti”, predstavile su metodu Mema za rano učenje programiranja izvorne autorice prof. dr. sc. Marine Čičin-Šain, pozvale su nastavnike za sudjelovanje na sekciji Računala u obrazovanju međunarodne konferencije MIPRO 2024 te je dogovorena buduća suradnja.

Zahvaljujemo se svima u OŠ Turnić na srdačnoj dobrodošlici i radujemo se našoj budućoj suradnji. 🙂